-13%










Кріплення настінне з гаком для боксерського мішка Zelart-9646
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Характеристика кріплення:
- Тип: кронштейн для боксерського мішка.
- Матеріал: метал.
- Розміри: ширина — 33 см; глибина — 58 см; висота — 37 см.
- Колір: чорний.
- Тип: монтується на стіну.
- Призначення: для стаціонарного підвішування боксерського мішка на стіну.
- Максимальна вага обтяжень 100 кг

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Zelart |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 37 см |
| Довжина | 58 см |
| Максимальна вага | 100 кг |
| Відстань від стіни | 58 см |
| Стан | Новий |
| Тип | Настінний кронштейн |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 33 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Варіант | Кріплення настінне з гаком для боксерського мішка Zelart-9646 |
- Ціна: 2 500 ₴





