-13%










Мішок для кросфіту та фітнесу 22.7 кг без наповнювача Zelart-9657-50LB
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Характеристики:
- Тип: мішки для кросфіту
- Матеріал: поліестер
- Максимальне навантаження: до 50 фунтів (22,7 кг)
- Розміри (ДхШхВ): 40x40x12 см
- Країна виробник: Китай
- Застосування: підходить для інтенсивних тренувань у приміщенні та на вулиці.
- Мішок Zelart Titan Bag FI-9657-50LB здатний витримувати вагу до 50 фунтів (22,7 кг), що робить його ідеальним для різноманітних вправ і тренувань.
- Для виготовлення мішка було використано високоміцний поліестер, що забезпечило надійність і довгий термін експлуатації виробу.
- Мішок має компактні розміри 40x40x12 см, що дає змогу легко транспортувати його та використовувати в різних умовах.
- Мішок Titan Bag обладнаний системою закриття на липучці та якісною блискавкою, а також додатковими смужками-липучками, що перекриваються, уздовж усієї блискавки, що забезпечує надійне утримання наповнювача всередині мішка у час тренувань.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Zelart |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 40 см |
| Стан | Новий |
| Тип | Болгарський мішок |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 12 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Варіант | Мішок для кросфіту та фітнесу 22.7 кг без наповнювача Zelart-9657-50LB |
- Ціна: 1 300 ₴





