




Маківарі пряма Zelart-6108
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Характеристики:
- Матеріал: шкіра
- Матеріал наповнення: пінополіуретан.
- Розмір: 52х35х10 см.
- Форма: пряма.
- Колір: білий чорний.
- Призначення: бокс, муай тай, карате, кікбоксинг.
- Надійність снаряда забезпечує шкіра, з якої зроблений його верх. Це найбільш зносостійкий матеріал, який без втрати зовнішнього вигляду витримує багаторазові тренування.
- За поглинання ударної сили та захист рук тренера відповідає набиття-пінополіуретан. Він також стійкий до деформації.
- Для утримування маківари передбачені 4 зручні ручки (по одній із кожного боку) у захисних чохлах.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Zelart |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 52 см |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стан | Новий |
| Тип | Маківара |
| Товщина | 10 см |
| Форма | Пряма |
| Колір | Білий |
| Ширина | 35 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Варіант | Макива пряма Zelart-6108 |
- Ціна: 1 600 ₴
