-13%










Лапа пряма подовжена ліва для боксу та єдиноборств TWINS PML-8-L
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Характеристики:
- Тип: пряма подовжена лапа.
- Матеріал обшивки: шкіра
- Розмір: 37х20х5 см.
- Тип кріплення: липучка.
- Сторона: ліва.
- Комплект: лапа 1 шт.
- Колір: в асортименті.
- Призначення: для відпрацювання ударів під час занять єдиноборствами.
- Аксесуар виготовлений із натуральної шкіри преміум'якості. Кожна лапа виготовляється вручну, що гарантує високу якість.
- Товста куля набиття в лапі перешкоджає травмам.
- Лапа фіксується на руці за допомогою ремінця на липучці та рукавички із закритими пальцями.
- Конструкція лапи дає змогу зручно зафіксувати руку всередині.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Twins |
| Країна виробник | Таїланд |
| Довжина | 37 см |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стан | Новий |
| Тип | Лапа |
| Товщина | 5 см |
| Форма | Пряма |
| Колір | Синій |
| Ширина | 20 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Варіант | Лапа пряма подовжена ліва для боксу та єдиноборств TWINS PML-8-L |
- Ціна: 2 800 ₴



