-13%










Лапа пряма подовжена для боксу та єдиноборств SPORTKO PD4 - 2 шт
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Характеристики:
- Матеріал верху: шкірвініл.
- Матеріал наповнення: пінополіуретан.
- Розмір: 36x20x5 см.
- Комплектація: 2 шт
- Кріплення: гумка.
- Форма: пряма подовжена.
- Колір: червоний, синій.
- Призначення: бокс.
- Інвентар являє собою своєрідні подушки, які тренер чи напарник одягає на руки.
- Злітати або сповзати виробу не дають щільні гумки.
- Матеріал верху та купе для долоні — шкірвініл, сучасний міцний замінник шкіри. Він без втрати якості здатний витримати безліч тренувань.
- Від травм руки партнера береже пружний наповнювач пінополіуретан. Він чудово поглинає удари.
- У центр кожної лапи нанесений білий круг-мішень, який необхідний для відпрацювання точності ударів.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SPORTKO |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 36 см |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стан | Новий |
| Тип | Лапа |
| Товщина | 5 см |
| Форма | Пряма |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 20 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Варіант | Лапа пряма подовжена для боксу та єдиноборств SPORTKO PD4 — 2 шт. |
- Ціна: 1 100 ₴


