




Лапа пряма подовжена для боксу та єдиноборств BOXER 2008-01 - 2 шт
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Характеристики:
- Матеріал: кирза.
- Форма: пряма подовжена.
- Розмір 38х18х4,5 см.
- Колір: в асортименті.
- Комплектація 2 шт.
- Призначення: для відпрацювання ударів.
- Виготовлена вручну з міцного матеріалу (кирза (шкіра)), тому вирізняється високими експлуатаційними характеристиками.
- Навіть після тривалого інтенсивного використання в громадських боксерських клубах лапи BOXER зберігають зовнішній вигляд і форму.
- Руки тренера надійно захищені багатошаровим пінопоролоном.
- Наповнювач досить щільний, щоб забезпечити спортсмену відчуття реальності потрапляння в жорстку ціль.
- Тримач лап виготовлений у формі рукавичок без пальців із манжетою з еластичного матеріалу, яка фіксує снаряди на руках. Зверху тримач прикритий накладкою, що захищає пальці.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Boxer |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 38 см |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стан | Новий |
| Тип | Лапа |
| Товщина | 4.5 см |
| Форма | Пряма |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 18 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Варіант | Лапа пряма подовжена для боксу та єдиноборств BOXER 2008-01 — 2 шт. |
- Ціна: 1 150 ₴

