-13%










Лапа пряма для боксу та єдиноборств TWINS PML-5-L ліва 1 шт.
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Характеристики:
- Тип: пряма лапа.
- Матеріал обшивки: шкіра
- Розмір: 29x18x6 см.
- Тип кріплення: липучка.
- Сторона: ліва.
- Комплект: лапа 1 шт.
- Колір: в асортименті.
- Призначення: для відпрацювання ударів під час занять єдиноборствами.
- Лапа виготовлена з натуральної шкіри вищого класу.
- Кожен виріб виготовляється вручну.
- Товстий шар спеціального набиття гарантує захист навіть від найсильніших ударів.
- Невелика вага та розмір лапи дає змогу тренеру легко маневрувати по рингу та тренувати спортсмена в умовах, наближених до умов реального поєдинку.
- Лапа закриває руки тренера від зап'ястя й до кінчиків пальців.
- На зап'ястку розташований ремінь на липучці для надійної фіксації аксесуара на руці.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Twins |
| Країна виробник | Таїланд |
| Довжина | 29 см |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стан | Новий |
| Тип | Лапа |
| Товщина | 6 см |
| Форма | Пряма |
| Колір | Синій |
| Ширина | 18 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Варіант | Лапа пряма для боксу та єдиноборств TWINS PML-5-L ліва 1 шт. |
- Ціна: 2 700 ₴





