




Лапа вигнута для боксу та єдиноборств 2 шт UFC-69754
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Характеристики:
- Матеріал: Поліуретан (PU).
- Розмір: 26x19x5,5 см.
- Комплектація 2 шт.
- Колір: чорний, червоний.
- Призначення: бокс, єдиноборства.
- Лапа виготовлена з якісного та міцного сучасного матеріалу — поліуретану. Він вирізняється зносостійкістю й забезпечує максимальну довговічність снаряда.
- Аксесуар вирізняється невеликим розміром, що забезпечує зручність застосування.
- Лапа ідеально сидить на руці, повторюючи її форму.
- Надійну фіксацію забезпечує зручна липучка, утримувати цю лапу в руках, на відміну від інших моделей, не потрібно.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | UFC |
| Країна виробник | Пакистан |
| Довжина | 26 см |
| Стан | Новий |
| Тип | Лапа |
| Товщина | 5.5 см |
| Форма | Гнута |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 19 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Варіант | Лапа вигнута для боксу та єдиноборств 2 шт UFC-69754 |
- Ціна: 1 725 ₴


