




Лапа вигнута для боксу та єдиноборств TWN TW4 2 шт
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Характеристики:
- Матеріал: шкіра
- Розмір: 23x18x6 см.
- Комплектація 2 шт.
- Кріплення: липучка.
- Колір: в асортименті.
- Призначення: для відпрацювання ударів у боксі та єдиноборствах.
- Вигнуті лапи з натуральної шкіри можна використовувати для відпрацювання техніки ударів у боксі та різних єдиноборствах.
- Обшивка з натуральної шкіри витримує тривалу інтенсивну експлуатацію. Матеріал довго не тріскає й вирізняється м'якістю й еластичністю.
- Матеріал підкладки дає змогу захистити руки тренера від потужних ударів спортсмена. Також підкладка захищає боксера від можливих травм.
- Для фіксації на руці в лапах передбачені застібки на липучках.
- Завдяки липучці можна відрегулювати лапу на посадці.
- Лапи постачаються в зручному чохлі на блискавці.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Twins |
| Країна виробник | Таїланд |
| Довжина | 23 см |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стан | Новий |
| Тип | Лапа |
| Товщина | 6 см |
| Форма | Гнута |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 18 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Варіант | Лапа вигнута для боксу та єдиноборств TWN TW4 2 шт. |
- Ціна: 1 840 ₴




