-13%










Лапа вигнута для боксу та єдиноборств 1 шт TWINS FPML10-43
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Характеристики:
- Матеріал: шкіра
- Колір: в асортименті.
- Форма: вигнута.
- Розмір лапи: 25x19x9 см.
- Тип застежки: манжет.
- Комплект: 1 лапа.
- Призначення: для відпрацювання ударів із тренером.
- Вигнута лапа з натуральної шкіри від відомого спортивного бренда TWINS забезпечує максимальний ступінь захисту для тренера, а також запобігає травмам наносного удару спортсменом. Все завдяки товстому шару м'якого наповнювача.
- Наповнювач добре поглинає й розсіює удари.
- Зовнішня частина лапи виготовлена з натуральної шкіри, що робить аксесуар максимально стійким до зношування.
- Вигнута лапа застосовується в боксі для відпрацювання бічних ударів.
- Для прямих ударів цей аксесуар не підходить. Завдяки використанню лапи спільно з тренером можна відпрацювати нанесення швидких і точних ударів. Водночас тренер може переміщатися, змінювати положення рук. Це наблизить спортсмена до умов справжнього бою і дасть йому змогу попрацювати над тактикою.
- Для фіксації на руці користувача є спеціальна манжета.
- Рука вставляється в рукавичку, і так лапа утримується.
- У рукавичці є отвори для вентиляції.
- Рука тренера не перегріватиметься й не пріти в процесі тренування.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Twins |
| Країна виробник | Таїланд |
| Довжина | 25 см |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стан | Новий |
| Тип | Лапа |
| Товщина | 9 см |
| Форма | Гнута |
| Колір | Білий |
| Ширина | 19 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Варіант | Лапа вигнута для боксу та єдиноборств 1 шт TWINS FPML10-43 |
- Ціна: 2 600 ₴





