Топ
-13%










Бігова доріжка Hop-Sport-3500
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Основні характеристики:
- Тип: електрична
- Номінальна потужність двигуна: 4,0 л.с.
- Швидкість мін/макс: 0,8-20 км/год
- Макс. вага користувача: 150 кг
- Розмір бігового полотна: 140х51 см
- Габарити в розкладеному стані: 175х83х147 см
- Габарити в складеному стані: 127х83х147 см
- Габарити коробки: 186x92,5x43 см
- Вага основи: 81.5 кг
- Загальна вага: 95 кг
- Ключ безпеки
- Телеметричний пояс
- USB-вхід
- Bluetooth
- MP3
- Функції комп'ютера: визначені програми; режим зворотного відліку: калорії, відстань, час; вимірювання частоти пульсу та програма FAT; швидкий старт
- Навчальні програми: 12
- Гарантія 24 місяці
Додатково:
- Оснащена 4 амортизаторами по обидва боки, які захищають суглоби та мінімізують ризик отримання травм.
- Використовуйте спеціальний додаток FitShow та урізноманітнюйте свої щоденні тренування. Хід тренування можна побачити на екрані планшета, смартфона чи телевізора.
- Завдяки роз'єму USB, розташованому на робочому столі бігової доріжки Runair, ви можете користуватися телефоном та планшетом навіть під час тренувань.
- Бігова доріжка має автоматичне (кнопка на робочому столі) регулювання кута нахилу бігового полотна до 15 градусів
- У складеному вигляді бігова доріжка Runair займає всього 1,05 м2.






| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 95 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина полотна | 140 см |
| Кількість тренувальних програм | 10 - 19 |
| Конструкція | Складана |
| Максимальна швидкість полотна | 17 і більше |
| Максимальна вага користувача | 150 кг |
| Потужність двигуна, л. с | 3,1 і більше |
| Призначення | Професійне |
| Стан | Новий |
| Тип | Електрична |
| Тип кардіодатчику | Бездротовий |
| Встановлення кута нахилу | Автоматична |
| Функции компьютера | Частота пульсу, Дистанція, Витрата калорій, Час, Швидкість |
| Колір | Чорний |
| Ширина полотна | 51 см |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 145 см |
| Довжина | 175 см |
| Ширина | 83 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Бігова доріжка Hop-Sport-3500 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Показання дисплея | Швидкість, час, дистанція, калорії, пульс, сканування |
| Розмір бігового полотна | 140x51 см |
| Потужність двигуна | 4,0 л.с |
| Максимальна швидкість | 1-20 км/год |
- Ціна: 61 800 ₴





