Топ










Бігова доріжка Hop-Sport 3200
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Основні характеристики:
- Тип: електрична
- Номінальна потужність двигуна: 3,5 к.с.
- Швидкість мін/макс: 1-20 км/год
- Макс. вага користувача: 150 кг
- Розмір бігового полотна: 140х50 см
- Габарити в розкладеному стані: 171х83,9х128,2 см
- Габарити в складеному стані: 105,5х83,9х145 см
- Розміри коробки: 180x40x95 см
- Вага: 74 кг
- USB-вхід
- Bluetooth
- Навчальні програми: 15
- Напруга: 220 В
- Автоматичне регулювання нахилу: 15 градусів
- Транспортні ролики
- Гарантія 24 місяці
Додатково:
- Для різних повсякденних тренувань вдома використовуйте мобільний додаток FitShow. Він пропонує навчальні програми та дозволяє зберегти ваш прогрес. Хід тренування можна побачити на екрані планшета, смартфона чи телевізора.
- За допомогою кнопки на робочому столі можна автоматично змінювати параметри нахилу бігового полотна в діапазоні 0-15 градусів.
- Бігова доріжка оснащена внутрішньою системою амортизації, завдяки якій тренування безпечні для суглобів.





| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 74 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина полотна | 140 см |
| Кількість тренувальних програм | 10 - 19 |
| Конструкція | Складана |
| Максимальна швидкість полотна | 17 і більше |
| Максимальна вага користувача | 150 кг |
| Потужність двигуна, л. с | 3,1 і більше |
| Призначення | Професійне |
| Стан | Новий |
| Тип | Електрична |
| Тип кардіодатчику | Бездротовий |
| Встановлення кута нахилу | Автоматична |
| Функции компьютера | Частота пульсу, Дистанція, Витрата калорій, Час, Швидкість |
| Колір | Чорний |
| Ширина полотна | 50 см |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 128 см |
| Довжина | 171 см |
| Ширина | 83 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Бігова доріжка Hop-Sport-3200 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Показання дисплея | Швидкість, час, дистанція, калорії, пульс, сканування |
| Розмір бігового полотна | 140x50 см |
| Потужність двигуна | 3,5 к. |
| Максимальна швидкість | 1-20 км/год |
| Система амортизації | Да |
| Зміна кутів нахилу | 0 ~ 15° |
| Регулювання кута нахилу | Ручна |
- Ціна: 65 090 ₴





