-13%










Бігова доріжка Hop-Sport-1200LB
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Основні характеристики:
- Тип: електрична
- Номінальна потужність двигуна: 1,5 к.с.
- Швидкість мін/макс: 0,8-14 км/год
- Макс. вага користувача: 130 кг
- Розмір бігового полотна: 120х40 см
- Габарити в розкладеному стані: 155х64,9х117 см
- Габарити в складеному стані: 130х84х64,9 см
- Розміри коробки: 160x40x70 см
- Вага: 50 кг
- USB-вхід
- Bluetooth
- Навчальні програми: 15
- Напруга: 220 В
- Ручне регулювання нахилу: 3 рівні
- Транспортні ролики
- Номінальна потужність доріжки: 1119 Вт
- Масажер: потужність 90-100 Вт
- Мобільний додаток FitShow, сумісний з цією біговою доріжкою, зробить ваші тренування неймовірно захоплюючими та різноманітними. Усі свої результати можна відслідковувати в режимі реального часу на екрані підключеної техніки (планшет, телефон тощо) та після закінчення тренінгу зберігати їх.
- Крім масажера доріжка оснащена тренувальною лавкою, за допомогою якої можна качати прес і робити якісь інші вправи.
- Гарантія 24 місяці








| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 50 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина полотна | 120 см |
| Кількість тренувальних програм | 10 - 19 |
| Конструкція | Складана |
| Максимальна швидкість полотна | 13 - 16 |
| Максимальна вага користувача | 130 кг |
| Потужність двигуна, л. с | 1,6 - 2 |
| Призначення | Домашнє |
| Особливості | Транспортувальні ролики |
| Стан | Новий |
| Тип | Електрична |
| Тип кардіодатчику | Бездротовий |
| Встановлення кута нахилу | Ручна |
| Функции компьютера | Частота пульсу, Дистанція, Витрата калорій, Час, Швидкість |
| Колір | Чорний |
| Ширина полотна | 40 см |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 117 см |
| Довжина | 155 см |
| Ширина | 65 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Бігова доріжка Hop-Sport-1200LB |
| Гарантія | 24 місяці |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Показання дисплея | Швидкість, час, дистанція, калорії, пульс, сканування |
| Розмір бігового полотна | 120x40 см |
| Потужність двигуна | 1,5 л.с |
| Максимальна швидкість | 0,8-14 км/год |
| Система амортизації | Да |
| Зміна кутів нахилу | 3 рівні |
| Регулювання кута нахилу | Ручна |
- Ціна: 32 700 ₴


