




Велотренажер електромагнітний + мат Hop-Sport-250H
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Дані комп'ютера:
- USB-порт і Bluetooth для під'єднання до мобільних ґаджетів,
- Навчальні програми iConsole+Training і Kinomap,
- Сенсорні датчики пульсу, вбудовані в ручки,
- Програма відновлення — режим моніторингу прогресу тренувань,
- Розмір: висота 28 см/ширина 21 см/товщина 6 см
- Відтворювані параметри: час, швидкість, дистанція, калорії, пульс, RPM, ват, рівень навантаження, обрана програма, HRC, профіль тренування користувача
- Програми тренувань: 12 готових + ручна, Watt, Recovery, Body Fat, Target HRC, W-Watt. Користувач, 3 x HRC
- Дисплей: LED
Основні характеристики:
- Призначення: для домашнього використання
- Максимальна вага користувача: 150 кг
- Вага: 38 кг
- Розміри: 115 х 57 х 136 см
- Під'єднання до мережі: 230 Вт
- Розміри коробки: довжина 104 см/ширина 39 см/висота 65 см
- Вага махового колеса: 12 кг
- Тип навантаження й гальмівної системи: електромагнітна
- Регулювання навантаження: плавне, електронне 32-регулювання
- Вимірювання пульсу: датчики на ручках керма та сумісні з телеметричним поясом
- Довжина датчиків пульсу: 15,5 см.
- Регульований кут керма
- Регулювання сидіння: по вертикалі (діапазон 10 рівнів кожні 3 см) і по горизонталі (діапазон 6 рівнів кожні 1 см)
- Розміри сидіння: ширина 24 см/довжина 27 см
- Висота педалі від землі: макс. 43 см/хв 13 см
- Відстань від сидіння до педалей (коли педаль опущена): макс. 89 см/хв 63 см
- Довжина кроку: 30 см
- Антиковзні педалі з регульованими ремінцями (діапазон регулювання 7 рівнів із кроком 1 см)
- Розмір педалі: 19 х 12 см
- Ширина стабілізаторів: 10 см
- Вирівнювальні ніжки (діапазон регулювання 2 см)
- Килимок у комплекті з розмірами: 100 х 60 х 0,3 см
- Транспортувальні ролики
- Тримач для мобільного пристрою
- Тримач для напоїв
- Виробник: Hop-Sport
- Гарантія: 24 місяці


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Країна виробник | Німеччина |
| Призначення | Домашнє |
| Тип | Вертикальний |
| Система навантаження | Електромагнітна |
| Максимальна вага користувача | 150 кг |
| Вага маховика | 12 кг |
| Кількість рівнів навантаження | 1 - 10 |
| Кількість тренувальних програм | 10 - 25 |
| Тип кардіодатчику | Бездротовий |
| Функции компьютера | Час, Частота пульсу, Швидкість, Витрата калорій, Дистанція |
| Особливості | Синхронізація з ПК, Регулювання сидіння за горизонталлю, Регулювання кута нахилу керма, Регулювання сидіння за вертикаллю, Транспортувальні ролики |
| Вага | 38 кг |
| Колір | Синій |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 104 см |
| Ширина | 39 см |
| Висота | 65 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Велотренажер електромагнітний + мат Hop-Sport-250H |
| Клас | Домашні |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
| Конструкція | Вертикальні |
| Розміри | 115 х 57 х 136 см |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Довжина кроку | 30 см |
| Транспортувальні ролики | Да |
| Показання дисплея | Час, швидкість, дистанція, калорії, пульс, RPM, ват, рівень навантаження, HRC, профіль користувача |
| Комплектація | Велотренажер з амортизувальним килимком |
| Вимірювач пульсу | Да |
| Регулювання | Сидіння по вертикалі, сидіння по горизонталі, кут нахилу керма |
- Ціна: 37 030 ₴



