




Гребний тренажер магнітний Hop Sport 075R-Nuke
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Основні характеристики:
- Виробник: Hop-Sport
- Система навантаження: магнітна
- Вага: 32 кг
- Довжина напрямної штанги: 93 см
- Система махового колеса 9 кг
- Розміри: 73 х 43 х 202 см (ВхШхД)
- Розмір у складеному вигляді: 110 х 32 х 90 см (ВхШхД)
- 16 рівнів навантаження
- Тримач для мобільного пристрою: 16 x 11 см
- Розміри платформи: 31,5 - 21 см/10,5 см
- Розміри сидіння: 36,5 см х 25,5 см
- Довжина ручки: 43 см
- Регулювання висоти ніг на платформах: 5 щаблів, кожні 2 см
- Розмір коробки: 62 х 34 х 125 см (ВхШхД)
- Максимальна вага користувача: 135 кг
- Гарантія 24 місяці
Показання комп'ютера:
- Час (мін./сек.)
- Відстань
- Кількість гребків за хвилину (RPM)
- Калорії
- Загальна кількість під час різних тренувальних блоків (Total Count)
- Вимірювання пульсу за телеметричним поясом (до комплекту не входить).





| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 32 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість тренувальних програм | 1 - 9 |
| Кількість рівнів навантаження | менше 5 |
| Конструкція | Цілісна |
| Максимальна вага користувача | 135 кг |
| Призначення | Домашнє |
| Особливості | Транспортувальні ролики |
| Система навантаження | Магнітна |
| Стан | Новий |
| Тип | Магнітний |
| Тип кардіодатчику | Бездротовий |
| Функции компьютера | Дистанція, Частота пульсу, Час, Витрата калорій |
| Колір | Червоний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 73 см |
| Довжина | 200 см |
| Ширина | 43 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Гребний тренажер магнітний Hop Sport 075R-Nuke |
| Клас | Домашні |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 46x52x177 см |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Додаткові характеристики | Транспортувальні ролики, що фіксують ремінці на педалях |
| Транспортувальні ролики | Да |
| Показання дисплея | К-во гребків, гребків за хвилину, час, калорії |
| Вимірювач пульсу | Немає |
| Рівні навантаження | 16 |
| Дисплей | Монохромний LCD |
| Живлення тренажера | Батарейки 2xAAA не входять |
- Ціна: 33 350 ₴





