




Горизонтальний велотренажер магнітний Hop-Sport-040L-Root
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Основні характеристики:
- Система навантаження: магнітна
- Вага системи маховика: 9,5 кг
- Габарити: 107 х 60 х 150 см (ВхШхД)
- Розміри коробки: 95 x 29 x 70 см
- Розміри сидіння: 36,5 х 25 см, спинка: 32 х 40 см
- Максимальна довжина від сидіння до педалей 90 см, мінімальна 68 см
- Вага тренажера: 31 кг
- Максимальна вага користувача: 120 кг
- 6-рівневе регулювання сидіння по горизонталі
- 8-ступеневе ручне регулювання навантаження
- Сенсорні датчики пульсу
- Регульоване кермо
- Фіксувальні ремінці на педалях
- Стабілізатори в задній рамі
- Транспортні ролики
- Велике зручне силіконове сидіння зі спинкою
- Гарантія: 24 місяці
Показання комп'ютера: час тренування, пройдена дистанція, калорії, швидкість, пульс.
Багатофункціональний тренувальний комп'ютер:
- На РК-комп'ютері зображається найважливіша інформація: час, швидкість, калорії, відстань, пульс.
- Завдяки функції сканування окремі параметри зображаються циклічно — це дуже допомагає, тому що ви маєте повний контроль над тренуванням.
- Дисплей автоматично вмикається, коли ви починаєте тренуватися, і після закінчення тренування приблизно за хвилину вимикається.




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Країна виробник | Німеччина |
| Призначення | Домашнє |
| Тип | Горизонтальний |
| Система навантаження | Магнітна |
| Максимальна вага користувача | 120 кг |
| Вага маховика | 9 кг |
| Кількість рівнів навантаження | 1 - 10 |
| Кількість тренувальних програм | 1 - 9 |
| Тип кардіодатчику | Бездротовий |
| Функции компьютера | Час, Частота пульсу, Швидкість, Витрата калорій, Дистанція |
| Особливості | Ремінці на педалях, Регулювання сидіння за горизонталлю, Регулювання кута нахилу керма, Регулювання сидіння за вертикаллю, Транспортувальні ролики |
| Вага | 31 кг |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 150 см |
| Ширина | 60 см |
| Висота | 107 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Горизонтальний велотренажер магнітний Hop-Sport-040L-Root |
| Клас | Домашні |
| Гарантія | 24 місяці |
| Конструкція | Горизонтальні |
| Розміри | 107x60 x124 см |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Транспортувальні ролики | Да |
| Показання дисплея | Швидкість, час, дистанція, калорії, пульс |
| Вимірювач пульсу | Да |
| Регулювання | Сидіння |
| Рівні навантаження | 8 |
| Дисплей | Монохромний LCD |
- Ціна: 19 435 ₴





