




Велотренажер магнітний Hop-Sport-035H Leaf
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Основні характеристики:
- Призначення — для домашнього
- Система навантаження: магнітна
- Вага системи маховика: 8 кг
- Габарити: 130 х 55 х 90 см (В х Ш х Д)
- Розміри коробки — 64 х 29 х 80 см (В х Ш х Д)
- Вага тренажера: 29 кг
- Максимальна вага користувача: 135 кг
- Регульована висота сидіння — 7 рівнів через 3,5 см
- Відстань сидіння від педалей у нижньому положенні 66-86 см
- Відстань сидіння від педалей у найвищому положенні 40-60 см
- Відстань сидіння від землі — 77-97 см
- 8-ступеневе ручне регулювання навантаження
- Фіксувальні ремінці на педалях
- Розмір педалей 12 х 10 см
- Розмір сидіння 25 х 27 см
- Довжина кроку — 34 см
- Датчики пульсу
- Підставка під планшет/телефон
- Гарантія: 24 місяці
Показання комп'ютера: час тренування, пройдена дистанція, калорії, швидкість, пульс.
Тренувальний комп'ютер із підставкою для планшета
- Тренувальний комп'ютер зображає швидкість, з якою ви рухаєтеся, відстань (що витікає та загальна), час тренування, кількість спалених калорій і пульс.
- Завдяки функції сканування параметри зображаються циклічно — це дуже допомагає, тому що без зупинки ви повністю контролюєте своє тренування.
- Крім того, планшет або телефон дають змогу дивитися фільми або слухати улюблену музику під час тренувань.






| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Країна виробник | Німеччина |
| Призначення | Домашнє |
| Тип | Вертикальний |
| Система навантаження | Магнітна |
| Максимальна вага користувача | 135 кг |
| Вага маховика | 8 кг |
| Кількість рівнів навантаження | 1 - 10 |
| Кількість тренувальних програм | 1 - 9 |
| Тип кардіодатчику | Бездротовий |
| Функции компьютера | Час, Частота пульсу, Швидкість, Витрата калорій, Дистанція |
| Особливості | Компенсатори нерівності підлоги, Ремінці на педалях, Регулювання сидіння за горизонталлю, Регулювання кута нахилу керма, Регулювання сидіння за вертикаллю, Транспортувальні ролики |
| Вага | 29 кг |
| Колір | Сірий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 90 см |
| Ширина | 55 см |
| Висота | 130 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Велотренажер магнітний Hop-Sport-035H Leaf |
| Клас | Домашні |
| Гарантія | 24 місяці |
| Конструкція | Вертикальні |
| Розміри | 130x55x90 см |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Довжина кроку | 34 см |
| Показання дисплея | Швидкість, час, дистанція, калорії, пульс |
| Вимірювач пульсу | Да |
| Регулювання | Сидіння по вертикалі |
| Рівні навантаження | 8 |
| Дисплей | Монохромний LCD |
- Ціна: 14 145 ₴





