




Велотренажер магнітний Hop-Sport-2050H Sonic
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Основні характеристики:
- Виробник: Hop-Sport
- Колір: синій (основа чорна)
- Призначення: для домашнього використання
- Розміри (довжина/ширина/ висота): (95/49/127 см)
- Розміри коробки: 59 x 25 x 47 с
- Максимальна вага користувача: 120 кг
- Відстань від сидіння до педалей: 65-80 см
- Розміри сидіння: 28 х 25 см
- Вага тренажера: 20,5 кг
- Вага системи маховика: 7 кг
- Тип тренажера: магнітний
- Регулювання навантаження: ручне, 8-рівневе
- Регулювання керма
- Регулювання сидіння по вертикалі (6 рівнів, 65-80 см)
- Регулювання сидіння по горизонталі (0-7,5 см)
- Сенсорні датчики пульсу
- Нековзні педалі з фіксувальними ременями
- Гарантія 24 місяці
Дані тренувального комп'ютера:
- Відображає показники, як-от час, відстань, калорії, швидкість, пульс
- Функція SCAN (автоматичне перемикання даних що 4 секунди)
- Світлодіодний (LED) дисплей







| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Країна виробник | Німеччина |
| Призначення | Домашнє |
| Тип | Вертикальний |
| Система навантаження | Магнітна |
| Максимальна вага користувача | 120 кг |
| Вага маховика | 7 кг |
| Кількість рівнів навантаження | 1 - 10 |
| Кількість тренувальних програм | 1 - 9 |
| Тип кардіодатчику | Бездротовий |
| Функции компьютера | Час, Частота пульсу, Швидкість, Витрата калорій, Дистанція |
| Особливості | Компенсатори нерівності підлоги, Ремінці на педалях, Регулювання сидіння за горизонталлю, Регулювання кута нахилу керма, Регулювання сидіння за вертикаллю |
| Вага | 21 кг |
| Колір | Синій |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 95 см |
| Ширина | 49 см |
| Висота | 127 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Велотренажер магнітний Hop-Sport-2050H Sonic |
| Клас | Домашні |
| Гарантія | 24 місяці |
| Конструкція | Вертикальні |
| Розміри | 95/49/127 см |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Транспортувальні ролики | Да |
| Показання дисплея | Швидкість, час, дистанція, калорії, пульс |
| Вимірювач пульсу | Да |
| Регулювання | Сидіння по вертикалі, сидіння по горизонталі, кут нахилу керма |
| Дисплей | Монохромний LCD |
- Ціна: 12 535 ₴





