




Велотренажер магнітний Hop-Sport-045H Eos
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Основні характеристики:
- Система навантаження: магнітна
- Вага системи маховика: 5,5 кг
- Габарити: 122 х 41 х 68 см (В х Ш х Д)
- Розміри коробки: 59 x 25 x 47 см
- Вага тренажера: 17,5 кг
- Максимальна вага користувача: 120 кг
- Датчики пульсу на ручках
- Регульована висота сидіння
- Максимальна відстань від сідла до педалі: 81 см
- 8-ступеневе ручне регулювання навантаження
- Фіксувальні ремінці на педалях
- Гарантія: 24 місяці
Показання комп'ютера: час тренування, пройдена дистанція, калорії, швидкість, пульс.
Багатофункціональний тренувальний комп'ютер
- Тренувальний комп'ютер показує швидкість, з якою ви рухаєтеся, пройдену дистанцію, час тренування, спалені калорії та частоту серцевих скорочень.
- Функція SCAN дає змогу переглядати окремі значення з інтервалами.
- Крім того, завдяки тримачу планшета або телефона, під час тренування ви можете подивитися фільм або послухати улюблену музику.





| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Країна виробник | Німеччина |
| Призначення | Домашнє |
| Тип | Вертикальний |
| Система навантаження | Магнітна |
| Максимальна вага користувача | 120 кг |
| Вага маховика | 5 кг |
| Кількість рівнів навантаження | 1 - 10 |
| Кількість тренувальних програм | 1 - 9 |
| Тип кардіодатчику | Бездротовий |
| Функции компьютера | Час, Частота пульсу, Швидкість, Витрата калорій, Дистанція |
| Особливості | Ремінці на педалях, Регулювання кута нахилу керма, Регулювання сидіння за вертикаллю |
| Вага | 17 кг |
| Колір | Червоний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 68 см |
| Ширина | 41 см |
| Висота | 122 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Велотренажер магнітний Hop-Sport-045H Eos |
| Клас | Домашні |
| Гарантія | 24 місяці |
| Конструкція | Вертикальні |
| Розміри | 122x41x68 см |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Транспортувальні ролики | Да |
| Показання дисплея | Швидкість, час, дистанція, калорії, пульс |
| Вимірювач пульсу | Да |
| Регулювання | Сидіння по вертикалі |
| Рівні навантаження | 8 |
| Дисплей | Монохромний LCD |
- Ціна: 11 500 ₴





