




Мат гімнастичний 5 см із липучкою Hop-Sport-065FM
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Основні характеристики:
- Колір: синій
- Розміри в розкладеному вигляді: 180 х 60,5 х 5 см
- Розміри в складеному вигляді: 60,5 х 60,5 х 15,5 см
- Товщина: 5 см
- Твердість: середньої жорсткості
- Ручки для перенесення
- Можна комбінувати
- Гарантія 24 місяці
- Водонепроникний
- Можливість складання та комбінування
- Ручки для перенесення


| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Країна виробник | Німеччина |
| Особливості | Знімний чохол, Складна конструкція |
| Стан | Новий |
| Товщина | 5 см |
| Колір | Синій |
| Ширина | 60.5 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Мат гімнастичний 5 см із липучкою Hop-Sport-065FM |
| Покриття | Матове |
| Гарантія | 24 місяці |
| Тип | Мат гімнастичний 5 см середньо-твердий із липучкою |
| Матеріал | EPE |
| Розміри | 180x60,5x5 см |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Розмір | 60,5x60,5x15,5 см |
| Тип | Складной |
- Ціна: 3 910 ₴



