




Балансувальна напівсфера з експандерами Hop-Sport-L058
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Характеристики:
- Колір: синій
- Матеріал: ПВХ, АБС
- Максимальне навантаження: 200 кг
- Вага: 4,75 кг, з пачкою 5,45 кг
- Діаметр: 57,5 см, 63,5 см у зоні еспандерів
- Висота: 22 см
- Еспандери входять: 2 шт
- Довжина еспандерів: 80 см
- Насос у комплекті
- Тип шайби: нековзна
- Нековзна поверхня
- Знімні еспандери




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 5 кг |
| Діаметр | 57.5 см |
| Довжина | 57.5 см |
| Особливості | Зачепи для шкільної форми |
| Стан | Новий |
| Форма | Кругла |
| Колір | Синій |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Балансувальна півсфера з експандерами Hop-Sport-L058 |
| Висота | 22 см |
| Максимальна вага користувача | 200 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
| Тип | Балансувальна півсфера |
| Матеріал | Каучук |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
- Ціна: 4 370 ₴



