




Мат для фітнесу та йоги Hop-Sport-2256
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Основні характеристики:
- Матеріал: неопрен
- Розміри: 180 x 60 см
- Товщина: 6 мм
- Призначення: йога, гімнастика, фітнес
- Нековзна поверхня
- Колір: Чорний
- Вага: 500 г
- Ремені для мата
- Гарантія 24 місяці


| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Країна виробник | Німеччина |
| Довжина | 180 см |
| Ширина | 60 см |
| Товщина | 6 мм |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Особливості | Стяжки в комплекті |
| Тип | Килимок/мат |
| Вага | 500.0 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Мат для фитнеса и йоги Hop-Sport-2256 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Матеріал | Неопрен |
| Розміри | 180x60x0,6 см |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
- Ціна: 1 380 ₴



