




Фітнес-килимок з отворами Hop-Sport 0,8 см
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Основні характеристики:
- Синьо-блакитний колір
- Розміри: 183 x 61 см
- Товщина: 0,8 см
- Матеріал: піна TPE
- Вага: 1200 г
- Відстань між отворами: 49 см
- Діаметр отвору: 1,5 см
- Водонепроникність



| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 1200 г |
| Довжина | 183 см |
| Стан | Новий |
| Тип | Килимок/мат |
| Товщина | 0.8 мм |
| Колір | Блакитний |
| Ширина | 61 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Фітнес-килимок з отворами Hop-Sport 0,8 см |
| Гарантія | 24 місяці |
| Матеріал | Пена TPE |
| Розміри | 183x61x0,8 см |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
- Ціна: 1 495 ₴




