-13%










Килимок для фітнесу 0,6 см Hop-Sport-T006
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Основні характеристики:
- Колір: червоний
- Розміри: 183 х 61 см
- Товщина: 6 мм
- Матеріал: піна TPE
- Вага: 950 г
- Водонепроникність



| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 950 г |
| Довжина | 183 см |
| Стан | Новий |
| Тип | Килимок/мат |
| Товщина | 6 мм |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 61 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Килимок для фітнесу 0,6 см Hop-Sport-T006 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Матеріал | Пена TPE |
| Розміри | 183x61x0,6 см |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
- Ціна: 1 300 ₴




