-13%










Роллер для кросфіту та йоги EVA 45*14 см Hop-Sport
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Основні характеристики:
- Колір: чорний
- Матеріал: піна EVA
- Довжина: 45 см
- Діаметр: 14 см
- Вага: 1250 г
- Водонепроникний матеріал



| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Ролер для кросфіту та йоги EVA 45*14 см Hop-Sport |
| Клас | Домашні |
| Довжина: | 45 см |
| Максимальна вага користувача | 100 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
| Тип | Ролер для кросфіту та йоги EVA 45*14 см |
| Вага | 1250 г |
| Матеріал | Пластик, EVA піна високої щільності |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Тип | Роллер |
| Додаткові характеристики | Ролер масажний рекомендується використовувати локально для цільової групи м'язів, яку необхідно помасажувати. Точковий масаж сприяє насиченню м'язової тканини киснем, що прискорює процес відновлення |
| Діаметр | 14 см |
- Ціна: 600 ₴
