




Фітбол 45 см Hop-Sport-R045
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Характеристика:
- Колір: сріблястий
- Діаметр: 45 см
- Максимальна вага користувача: 100 кг
- Матеріал: ПВХ
- У комплекті: насос

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вікова група | Доросла |
| Діаметр | 45 см |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Особливості | Насос |
| Стан | Новий |
| Тип | Гладкий |
| Колір | Сірий |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Фітбол 45 см Hop-Sport-R045 |
| Максимальна вага користувача | 100 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
| Матеріал | Каучук |
| Розміри | 45 см |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
- Ціна: 690 ₴






