-13%










Степ-платформа Sport-1576
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Характеристика:
- Матеріал: пластик, покриття TPR.
- Розмір (довжина, ширина, висота): 72x36,5x10-15 см.
- Рівні висоти: 2.
- Максимальна вага користувача: 150 кг
- Колір: кольори в асортименті.
- Призначення: для занять степ-аеробікою.
- Для виготовлення степ-платфоми використовується міцний, стійкий до деформації пластик найвищої якості, що забезпечує чудові експлуатаційні якості цього спортивного снаряда.
- У комплекті йдуть 2 підставки, які дають змогу збільшити або зменшити його висоту, у такий спосіб змінюючи інтенсивність тренування відповідно до переваг або ступеня підготовленості атлета.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SP-Sport |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 15 см |
| Довжина | 72 см |
| Максимальна вага користувача | 150 кг |
| Стан | Новий |
| Тип | Регульована платформа |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 36 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Степ-платформа Sport-1576 |
- Ціна: 1 600 ₴





