-13%






М'яч медичний медбол 4 кг Record-8407-4
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Характеристика:
- Матеріал: резина.
- Наповнювач: пісок.
- Діаметр: 20 см
- Вага: 4 кг
- Колір: кольори в асортименті.
- Призначення: для кросфіту та фітнесу.
- М'яч виготовлений із високоякісної гуми, яку дуже складно випадково проткнути.
- Як наповнювач використовується пісок. Бонус цього матеріалу в його сируватості, тобто він самостійно розподіляється по всьому внутрішньому об'єму та не дає м'ячу сплющатися.
- Нековзна поверхня не дасть змогу медболу вирватися з рук.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Рекорд |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 4 кг |
| Діаметр | 20 см |
| Матеріал | Гума |
| Стан | Новий |
| Тип | Звичайний |
| Колір | Червоний |
| Користувацькі характеристики | |
| Варіант | М'яч медичний медбол 4 кг Record-8407-4 |
- Ціна: 900 ₴
