


Мат спортивний LEV-1810
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Характеристика:
- Матеріал: полівінілхлорид, поролон.
- Довжина:: 1 м.
- Ширина: 1 м.
- Товщина: 10 см.
- Щільність: 25 кг/м3.
- Колір: червоний білий.
- Призначення: для амортизації у разі падіння під час занять різними видами спорту.
- Матеріалом для чохла мата слугує високоякісна штучна шкіра на основі полівінілхлориду.
- Безпека спортсменів забезпечує наповнювач мата, виготовлений із поролону із закритими порами, який вирізняється високою щільністю і пружністю.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 100 см |
| Матеріал чохла | Штучна шкіра |
| Особливості | Знімний чохол |
| Стан | Новий |
| Тип | Гімнастичний мат |
| Товщина | 10 см |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 100 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Варіант | Мат спортивний LEV-1810 |
- Ціна: 1 035 ₴
