




М'яч 6 кг набивний для кросфіту волбол Zelart-7224-6
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Характеристика:
- Матеріал: кевлар.
- Наповнювач: металеві гранули.
- Діаметр: 35 см.
- Вага6 кг.
- Колір: чорний.
- Призначення: для кросфіту та фітнесу.
- Міцна кевларова оболонка, слугує довгі роки.
- Завдяки шорсткою поверхні — максимально чіпкий хват.
- М'яка поверхня дає змогу робити кидки з найбільшою безпекою для рук.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Zelart |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 6 кг |
| Діаметр | 35 см |
| Стан | Новий |
| Тип | Звичайний |
| Колір | Чорний |
| Користувацькі характеристики | |
| Варіант | М'яч 6 кг набивний для кросфіту волбол Zelart-7224-6 |
- Ціна: 4 600 ₴


