


Мішок для кросфіту та фітнесу 5 кг Zelart 5050A-5
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Характеристика:
- Матеріал: полівінілхлорид (PVC), нейлон.
- Розмір56x22 см.
- Вага5 кг.
- Колір: чорний — зелений.
- Призначення: для розвитку фізичної сили та функціональності.
- Для її виготовлення використовують високоякісний полівінілхлорид (PVC), стійкий до зношування та механічного впливу, що забезпечує снаряду цілісність навіть за дуже інтенсивної експлуатації.
- Для завантаження додаткової ваги передбачений спеціальний клапан на торці мішка, який закривається міцним замком-блискавкою.
- Завдяки міцним ремінним держакам — двом поперечним й одній на торці, атлет може працювати з мішком різними схопленнями та виконувати безліч вправ.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Zelart |
| Країна виробник | Китай |
| Вага мішка | 5 кг |
| Довжина | 56 см |
| Стан | Новий |
| Тип | Сендбег |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 22 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Варіант | Мішок для кросфіту та фітнесу 5 кг Zelart 5050A-5 |
- Ціна: 2 000 ₴
