-13%










Гума-петля для підтягувань і тренувань стрічка силова 15-25 кг SP-Sport-9584-1
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Характеристика:
- Тип: гума-петля для підтягування
- Матеріал: латекс.
- Розмір: 2080x13x4,5 мм.
- Жорсткість XS.
- Рівень навантаження: 15-25 кг.
- Колір: бірюзовий.
- Країна-виробник: Україна.
- Призначення: для силових тренувань.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SP-Sport |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 208 см |
| Конструкція | Стрічкова |
| Опір | 25 кг |
| Стан | Новий |
| Тип | Стрічковий |
| Тип навантаження | Розтягнення |
| Колір | Бірюзовий |
| Ширина | 1.3 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Гума-петля для підтягувань і тренувань стрічка силова 15-25 кг SP-Sport-9584-1 |
- Ціна: 600 ₴





