-13%










Мішок боксерський 95 см шоломоподібний BOXER 1006-01
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Характеристики:
- Матеріал верху: полівінілхлорид ПВХ.
- Матеріал наповнювача: вітош х/б.
- Висота: 9 5 см.
- Діаметр: 26 см.
- Вага: 16 кг.
- Колір: в асортименті.
- Особливості: шоломоподібний.
- Призначення: відпрацювання прямих, бічних ударів і ударів знизу.
- Полівінілхлорид — один із найбільш недорогих, але міцних матеріалів для мішків. Він не тріскає, не тріскається впродовж довгого часу, витримує великі ударні навантаження.
- Мішок набитий бавовняною ганчіркою — екологічно чистою та хімічно нейтральною сировиною, яка не впливає на ПВХ.
- Тканина м'яко пружинить під руками, не даючи зламати або вивихнути пальці та пензель, і швидко приймає вихідне положення.
- Це недорогий, але зносостійкий варіант набиття.
- Для кріплення передбачене міцне кільце.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Boxer |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 16 кг |
| Вікова група | Дитяча |
| Висота | 95 см |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр | 26 см |
| Кріплення | 1 болт |
| Стан | Новий |
| Тип | Мішок |
| Колір | Синій |
| Користувацькі характеристики | |
| Варіант | Мішок боксерський 95 см шоломоподібний BOXER 1006-01 |
- Ціна: 1 200 ₴

