-13%










Мішок боксерський 80 см циліндр BOXER 1003-04
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Характеристики:
- Матеріал: верх — полівінілхлорид, наповнювач — вітош.
- Форма: циліндрична.
- Висота: 80 см.
- Діаметр: 28 см.
- Вага: 19 кг.
- Спосіб кріплення: підвісний.
- Колір: в асортименті.
- Призначення: для розвитку техніки та збільшення сили удару в єдиноборствах.
- Спортивний снаряд виготовлений із високоякісного синтетичного матеріалу (полівінілхлориду), який має гарний запас міцності, високу зносостійкість і забезпечує йому максимальну довговічність.
- Спеціально змішаний наповнювач щільно набитий у чохол, що надає мішку необхідної пружності та сприяє збереженню правильної циліндричної форми.
- Оптимальний баланс снаряда забезпечується чотирма рівномірними точками кріплення з металевими трикутними підвісами. Це запобігає обертанню мішка навколо своєї осі в процесі тренування.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Boxer |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 19 кг |
| Вікова група | Дитяча |
| Висота | 80 см |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр | 28 см |
| Кріплення | 1 болт |
| Стан | Новий |
| Тип | Мішок |
| Колір | Червоний |
| Користувацькі характеристики | |
| Варіант | Мішок боксерський 80 см циліндр BOXER 1003-04 |
- Ціна: 1 400 ₴


