-13%










Пади для тайського боксу Тай-педи Zelart-8253
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Характеристики:
- Тип: маківара тай-пед.
- Матеріал: поліуретан.
- Розмір: 35x20x10 см.
- Колір: в асортименті.
- Призначення: для тренування техніки ударів руками та ногами.
- Виріб виготовлений зі стійкого до зношування поліуретану.
- Наповнювач перешкоджає травмам.
- Відпрацьовувати ударну техніку можна в парах.
- Для кріплення на руку на тай-педі передбачені ремені на липучках.
- Для одиничних тренувань аксесуар можна встановлювати на стійку.
- Маківари тай-пед дають змогу тренувати ударну техніку в умовах реального бою.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Zelart |
| Країна виробник | Пакистан |
| Довжина | 35 см |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стан | Новий |
| Тип | Лапа |
| Товщина | 10 см |
| Форма | Гнута |
| Колір | Жовтий |
| Ширина | 20 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Варіант | Пади для тайського боксу Тай-педи Zelart-8253 |
- Ціна: 1 300 ₴





