




Пади для тайського боксу Тай-педи TWINS KPL12-M
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Характеристики:
- Тип: вигнуті тай-педи.
- Матеріал обшивки: шкіра
- Розмір: M (18x38x5 см).
- Застібка: липучки.
- Колір: в асортименті.
- Призначення: для відпрацювання ударів у єдиноборствах.
- У конструкції падіння передбачена жорстка ручка для утримання.
- Для фіксації на руці використовується пара липучок.
- Маківара виготовлена з міцної шкіри преміальної якості.
- Куля набивки перешкоджає травмуванню суглобів і шкіри кінцівок.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Twins |
| Країна виробник | Таїланд |
| Довжина | 38 см |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стан | Новий |
| Тип | Лапа |
| Товщина | 5 см |
| Форма | Гнута |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 18 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Варіант | Пади для тайського боксу Тай-педи TWINS KPL12-M |
- Ціна: 3 335 ₴





