-13%










Макивара пряма SPORTKO-M4
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Характеристики:
- Матеріал: шкірвініл.
- Матеріал наповнення: пінополіуретан.
- Розмір: 45x25x9 см.
- Форма: пряма.
- Колір: в асортименті.
- Призначення: бокс, муай тай, карате, кікбоксинг.
- Маківара виготовлена з міцних матеріалів, які витримують удари руками та ногами будь-якої потужності.
- Пружний і щільний шкірвініл стійкий до деформації.
- Як наповнювач у снаряд набита поліуретанова піна. Вона поглинає міць рухів і не дає поранити тренера чи напарника.
- Для рук передбачені широкі кріплення, які надійно фіксують снаряд під час занять.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SPORTKO |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 45 см |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стан | Новий |
| Тип | Маківара |
| Товщина | 9 см |
| Форма | Пряма |
| Колір | Синій |
| Ширина | 25 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Варіант | Макива пряма SPORTKO-M4 |
- Ціна: 1 200 ₴

