-13%










Лапа вигнута для боксу та єдиноборств Zelart-3148 - 2 шт
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Характеристики:
- Матеріал: шкіра
- Форма: вигнута.
- Розмір: 25x18x5см.
- Колір: в асортименті.
- Комплектація 2 шт.
- Призначення: для відпрацювання ударів.
- Для виготовлення лап слугує ретельно вичинена шкіра. Високі експлуатаційні якості цього матеріалу, як-от міцність, м'якість і стійкість до ударів, доведені декількома поколіннями боксерів, багато з яких сповзли на чемпіонський п'єдестал.
- Як наповнювач слугує жорстка вкладка зі спіненого матеріалу, який поєднує в собі щільність і пружність. Завдяки цим якостям спортсмен під час удару відчуває потрапляння в реальну ціль, водночас долоні тренера захищені від пошкоджень.
- Тримач у формі безпалої рукавички дає змогу швидко надіти/зняти лапи та чудово утримує їх на руках навіть за дуже динамічних тренувань.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Zelart |
| Країна виробник | Пакистан |
| Довжина | 25 см |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стан | Новий |
| Тип | Лапа |
| Товщина | 5 см |
| Форма | Гнута |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 18 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Варіант | Лапа вигнута для боксу та єдиноборств Zelart-3148 — 2 шт. |
- Ціна: 1 300 ₴




