-13%










Лапа вигнута для боксу та єдиноборств BOXER 2011-01 - 2 шт
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Характеристики:
- Матеріал: штучна шкіра.
- Форма: вигнута.
- Розмір: 19x23x4см.
- Колір: в асортименті.
- Комплектація 2 шт.
- Призначення: для відпрацювання ударів.
- Матеріалом для виготовлення лап слугує шкірозамінник (шкірвініл) найвищої якості. Міцний і еластичний, він чудово протистоїть ударам, зберігаючи зовнішній навіть після дуже тривалих інтенсивних тренувань.
- Подвійна строчка сприяє збереженню первісної форми снаряда.
- На руках тренера лапи утримуються за допомогою широких манжетів і чохлів у формі безпалих рукавичок.
- Від ударів бійця долоні тренера захищені набиттям зі спіненого матеріалу, який характеризується високою пружністю. Водночас він досить щільний, щоб боєць почувався, потрапляючи в реальну ціль.
- Порівняно компактні розміри роблять необтяжливе зберігання й перенесення лап — вони не займуть багато місця навіть у невеликій спортивній сумці.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Boxer |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 23 см |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стан | Новий |
| Тип | Лапа |
| Товщина | 4 см |
| Форма | Гнута |
| Колір | Синій |
| Ширина | 19 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Варіант | Лапа вигнута для боксу та єдиноборств BOXER 2011-01 — 2 шт. |
- Ціна: 1 000 ₴


