-13%










Груша набивна підвісна BOXER-1013-02
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Характеристики товару:
- Тип груши: краплеподібна мала.
- Матеріал: кирза.
- Діаметр груші: 25 см.
- Висота груші: 36 см.
- Тип кріплення: підвісна.
- Колір: чорний.
- Вага: 3 кг.
- Наповнювач: вітош.
- Призначення: для тренувань із боксу.
- Зроблено в Україні.
- Краплеподібна груша з тканинним наповнювачем — спортивний снаряд, який підійде для аматорських тренувань із боксу або відпрацювання ударів з іншого бойового мистецтва.
- Використання як наповнювач вітоші дало змогу виробнику зробити аксесуар максимально легким.
- Також груша дуже м'яка, що зводить до мінімуму ймовірність отримати травму руки під час нанесення удару.
- Можна боксувати навіть без рукавичок.
- Груша кріпиться до стелі, нижня її частина не закріплюється. Тому снаряд після удару розгойдуватиметься.
- Матеріал верху – кирза. Цей матеріал міцний і захищає наповнювач груші від проникнення вологи.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Boxer |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 3 кг |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 36 см |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр | 25 см |
| Матеріал | Кирза |
| Стан | Новий |
| Тип | Груша |
| Колір | Чорний |
| Користувацькі характеристики | |
| Варіант | Груша набивна підвісна BOXER-1013-02 |
- Ціна: 800 ₴
