-13%










Груша набивна на розтяжках BOXER-1016-01
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Характеристики:
- Тип: груша набивна.
- Матеріал: кирза.
- Діаметр груші: 26 см.
- Висота груші: 55 см.
- Спосіб кріплення: на розтяжках.
- Колір: чорний.
- Вага: 4 кг.
- Наповнювач: вітош.
- Призначення: для тренувань із боксу.
- Зроблено в Україні.
- Набивна боксерська груша виготовлена з міцного матеріалу — кирзи. Товщина матеріалу становить 1,4 міліметри.
- Всередині груша набита ганчіркою, тому вона має мінімальну вагу.
- Загальна вага набивної боксерської груші на розтяжках становить 4 кг.
- Груша на розтяжках підвішується за дві точки кріплення по краях.
- Такий виріб не вільно бовтатиметься за інерцією після удару. Тому боєць зможе працювати виключно над точністю ударів.
- Завдяки наповнювачу у формі вітоші використовувати грушу можуть новачки або не професійні спортсмени.
- Оскільки вона помірно м'яка та не травмує пальці рук.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Boxer |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 4 кг |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 55 см |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр | 26 см |
| Матеріал | Кирза |
| Стан | Новий |
| Тип | Груша |
| Колір | Чорний |
| Користувацькі характеристики | |
| Варіант | Груша набивна на розтяжках BOXER-1016-01 |
- Ціна: 900 ₴
