Топ
-13%










Бігова доріжка Hop-Sport-2800
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Основні характеристики товару:
- Виробник: Hop-Sport
- Тип: електрична
- Потужність двигуна: 3.5 к.с.
- Функції комп'ютера: програми за замовчуванням; режим зворотного відліку, зображає калорії, відстань, час; вимірювання пульсу, кроків і відсоток жиру в організмі; швидкий старт
- 18 тренувальних програм + ручна програма
- Швидкість: 1-20 км/год
- Максимальна вага користувача: 150 кг
- Розміри бігової доріжки в розкладеному вигляді (ДхШхВ): 194х83х148 см
- Розміри бігової доріжки в складеному вигляді (ДхШхВ): 110х83х194 см
- Розміри коробки: 60x100x200 см
- Розміри бігового полотна: 152x50 см
- Вага тренажера: 92,5 кг
- Bluetooth
- MP3
- Зміна кута нахилу бігової доріжки
- Наявність телеметричного пояса
- Наявність ключа безпеки
- Вбудовані динаміки
- Тримач для пляшок
- Гарантія: 24 місяці
Додатково:
- З 7-дюймовим РК-дисплеєм ви можете відстежувати дані наступних параметрів тренування: відстань, час, швидкість, частота пульсу та витрачені калорії.
- Ручна програма, що дозволяє користувачеві налаштувати параметри запису під свої фізичні можливості.
- Підключіть свій mp3-плеєр або телефон до тренажера та активно займайтеся слухаючи музику з динаміків, вбудованих в доріжку.
- Бігова доріжка Integra обладнана спеціальними подушками-амортизаторами, що захищають суглоби та зменшують ризик травм.
- Програма FitShow містить різні тренувальні програми та дозволяє зберегти прогрес занять користувача. За процесом тренування можна спостерігати на екрані планшета, смартфона чи телевізора.





| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 92.5 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина полотна | 152 см |
| Кількість тренувальних програм | 10 - 19 |
| Конструкція | Цілісна |
| Максимальна швидкість полотна | 17 і більше |
| Максимальна вага користувача | 150 кг |
| Максимальний кут нахилу | 12 ° |
| Потужність двигуна, л. с | 3,1 і більше |
| Призначення | Професійне |
| Особливості | Аудіосистема |
| Стан | Новий |
| Тип | Електрична |
| Тип кардіодатчику | Бездротовий |
| Встановлення кута нахилу | Ручна |
| Функции компьютера | Частота пульсу, Дистанція, Витрата калорій, Час, Швидкість |
| Колір | Чорний |
| Ширина полотна | 50 см |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 148 см |
| Довжина | 194 см |
| Ширина | 83 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Бігова доріжка Hop-Sport-2800 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 194x83x148 см |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Показання дисплея | Швидкість, час, дистанція, калорії, пульс |
| Розмір бігового полотна | 152x50 см |
| Потужність двигуна | 3,5 к. |
| Максимальна швидкість | 1-20 км/год |
- Ціна: 67 900 ₴





