Топ










Велотренажер електромагнітний + мат Hop Sport-300H
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Основні характеристики товару:
- Максимальна вага користувача — 160 кг
- Вага пристрою — 53 кг
- Розмір коробки: 126 х 38 х 88 см
- Розміри пристрою — довжина 140 см/ширина 61 см/висота 147 см
- Під'єднання до мережі — 230 В
- Тип системи опору — магнітна
- Регулювання опору — плавне, електромагнітне
- Висота сидіння від землі — макс. 107 см/мін 86 см
- Відстань між сидінням і педалями — (у разі опущеної педалі) макс. 99 см/хв 76 см
- Розміри педалей: 14 см х 12 см
- Розмір сидіння: 33 см х 30 см
- Регулювання сидіння по вертикалі (10 градусів) і по горизонталі (7 см)
- Відстань до сидіння від керма — макс. 35 см/не менш ніж 28 см
- Рекомендований зріст користувача: 160 см - 200 см
- Параметри комп'ютера: Час (мін./сек.), Швидкість, Відстань, Калорії, Пульс, Ват (діапазон потужності 0-999)
- РК-дисплей
- 12 тренувальних програм, по 4 у категорії для початківців, прогресивних і спортивних режимів, для кожної з яких ви можете встановити час тренування
- Ручна програма, орієнтована на час, калорії, відстань, пульс,
- Програма WATT з цільовим значенням функції та вибором часу, що рівні від 10 до 350, можуть бути встановлені кроками по 5, опір автоматично настроюється до встановленого значення ватів.
- Програма H.R.C, 3 рівні 55, 75 і 90 або індивідуальне настроювання з діапазону значень частоти серцевих скорочень, програма з контрольованим часом
- Програма відновлення — оцінка ефективності
- Програма жиру в організмі, вимірювання жиру в організмі, результат Жира% та індекс ІМТ
- Тримач для планшета
- Bluetooth 4.0
- USB з функцією заряджання
- Можливість під'єднання до програми iConsole + traning
- Обладнання призначене для самостійного монтажу
- У комплекті телеметричний пояс і мат під тренажер
- Гарантія: 24 місяці







| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Країна виробник | Німеччина |
| Призначення | Професійне |
| Тип | Вертикальний |
| Система навантаження | Електромагнітна |
| Велоергометр | Так |
| Максимальна вага користувача | 160 кг |
| Кількість рівнів навантаження | 11 - 25 |
| Тип кардіодатчику | Бездротовий |
| Функции компьютера | Час, Частота пульсу, Швидкість, Витрата калорій, Дистанція |
| Особливості | Ремінці на педалях, Регулювання сидіння за горизонталлю, Регулювання кута нахилу керма, Регулювання сидіння за вертикаллю |
| Вага | 53 кг |
| Колір | Сірий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 140 см |
| Ширина | 61 см |
| Висота | 147 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Велотренажер електромагнітний + мат Hop Sport-300H |
| Клас | Домашні |
| Гарантія | 24 місяці |
| Конструкція | Вертикальні |
| Розміри | 145x50x105 см |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Транспортувальні ролики | Да |
| Показання дисплея | Швидкість, час, дистанція, калорії, пульс |
| Вимірювач пульсу | Да |
| Регулювання | Сидіння по вертикалі, сидіння по горизонталі, кут нахилу керма |
| Дисплей | LCD |
| Вага маховика | 13,5 кг |
- Ціна: 57 845 ₴






