Топ










Велотренажер електромагнітний + мат Hop-Sport-100H
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Основні характеристики товару:
- Вага тренажера: 38 кг
- Система навантаження: електромагнітна
- Вага системи маховика: 14,5 кг
- Наявність роликів для транспортування
- Можливість регулювання сидіння вертикально та горизонтально
- Висота сидіння: макс 105,5 см/мін 88 см
- Розміри сидіння: ширина 28/глибина 32/товщина 8,5 см
- Відстань сидіння від педалей: 73 см
- Відстань між сидінням і кермовою колоною: 32-39 см
- Діаметр кермової колони: 43 см
- Розміри тренажера: висота 144,5/ширина 52/довжина 115
- Габарити коробки: висота 81,5/ширина 28,5/довжина 148
- Регулювання навантаження: плавна електромагнітна або керована застосунком iConsole +
- Максимальна вага користувача: 150 кг
- Під'єднання до мережі: 230 V, довжина кабелю — 150 см
- Антиковзні педалі із застібками завширшки 12 см
- Наявність регульованих ніжок
- 12 тренувальних програм + оцінка відсотка жиру в організмі, включно з ручною програмою, орієнтованою на час, калорії, відстань, частоту пульсу
- Показування комп'ютера: час тренування, пройдена відстань, калорії, швидкість, пульс, Watt-контроль, H.R.C., Body Fat, функція Recovery, наявність Bluetooth 4.0, 4 профілі користувача
- Мінімум — 73 см (коли педаль міститься в крайньому нижньому положенні), 40 см (коли педаль розміщений у крайньому верхньому положенні);
- Максимум — 92 см (коли педаль міститься в крайньому нижньому положенні), 59 см (коли педаль розміщений у вкрай верхньому положенні)
- Гарантія: 24 місяці
Тренувальний комп'ютер з Bluetooth 4.0
- Комп'ютер на велотренажері Solid містить 12 основних тренувальних програм, ручну програму, 4 програми HRC для контролю частоти пульсу і програму WATT. Крім того, наявність функцій Recovery і Body Fat дозволить вам перевірити ефективність роботи свого тіла і виміряти відсоток жиру в організмі.
- Вбудована підставка під гаджети, наявність USB-роз'єму і можливість підключення по Bluetooth 4.0 забезпечують користувачу комфортне використання свого мобільного пристрою, підключеного до спеціального тренувального додатка iConsole +, під час занять на велотренажері.
- Крім того, комп'ютер надає можливість вимірювати пульс - за допомогою бездротового телеметричного поясу HS-P095PR, сумісного з тренажером.
- Зазначимо, що пояс в комплект не входить, його можна купити окремо.






| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Країна виробник | Німеччина |
| Призначення | Домашнє |
| Тип | Вертикальний |
| Система навантаження | Електромагнітна |
| Максимальна вага користувача | 150 кг |
| Вага маховика | 14 кг |
| Кількість рівнів навантаження | 11 - 25 |
| Кількість тренувальних програм | 10 - 25 |
| Тип кардіодатчику | Бездротовий |
| Функции компьютера | Час, Частота пульсу, Швидкість, Витрата калорій, Дистанція |
| Особливості | Синхронізація з ПК, Ремінці на педалях, Регулювання сидіння за горизонталлю, Регулювання кута нахилу керма, Регулювання сидіння за вертикаллю, Транспортувальні ролики |
| Вага | 38 кг |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 115 см |
| Ширина | 52 см |
| Висота | 114 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Велотренажер електромагнітний + мат Hop-Sport-100H |
| Клас | Домашні |
| Гарантія | 24 місяці |
| Конструкція | Вертикальні |
| Розміри | 144,5x52x115 см |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Транспортувальні ролики | Да |
| Показання дисплея | Час тренування, пройдена дистанція, калорії, швидкість, пульс, watt-контроль, h. c., body fat, функція recovery, наявність bluetooth 4.0, 4 профілі користувача |
| Вимірювач пульсу | Да |
| Регулювання | Сидіння по вертикалі, сидіння по горизонталі |
| Дисплей | LCD |
- Ціна: 39 215 ₴





