-13%










Гребний акватренажер Besport-6046
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Основні характеристики товару:
- Вага: 32 кг
- Максимальна вага користувача: 150 кг
- Розміри тренажера: 65 х 51,5 х 197 см (ДхШхВ)
- Розміри коробки/паковання: 197 х 51,5 х 92 см (ДхШхВ)
- Клас обладнання: домашні
- Регулювання навантаження: 6 рівнів (мірна шкала на резервуарі)
- Система навантаження: вода
- Регулювання навантаження: залежить від кількості води в резервуарі
- Ширина напрямної: 40 х 80
- Довжина напрямної: 105 см
- Живлення тренажера: батарейки (2 х AA)
- Довжина ручки: 44 см
- Ємністьрезервуара для води: 12 л /18 л
- Рекомендований максимальний зріст користувача: 150 - 200 см
- Тримач пляшки: так
- Транспортувальні ролики: так
- Конструкція обладнана системою швидкого складання, завдяки якій ви можете скласти його до компактного розміру
- Резервуар для води з максимальною ємністю 18 літрів із 6-ступінчастою шкалою регулювання забезпечить вам дивовижний тренувальний ефект. Кожен додатковий літр води, налитий у резервуар, відповідає одному рівню навантаження - за шкалою від 12 до 18 літрів.
- Гарантія: 24 місяці
Покази дисплея:
- Календар: відображає рік, місяць і день, коли консоль знаходиться в режимі сну
- Температура: коли консоль знаходиться в режимі сну, на ній відображається поточна температура в приміщенні
- Годинник: відображається поточний годинник, коли консоль знаходиться в сплячому режимі
- Монохромний LED дисплей




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BeSport |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 32 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість тренувальних програм | 1 - 9 |
| Кількість рівнів навантаження | 5 - 10 |
| Конструкція | Цілісна |
| Максимальна вага користувача | 150 кг |
| Призначення | Домашнє |
| Стан | Новий |
| Тип | Механічний |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 65 см |
| Довжина | 197 см |
| Ширина | 51 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Гребний акватренажер Besport-6046 |
| Клас | Домашні |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Особливості | Підставка для аксесуарів, Транспортувальні ролики, комплектатори нерівності підлоги |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 65 х 51,5 х 197 см (ДхШхВ) |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Додаткові характеристики | Водной опір, Транспортувальні ролики, Підставка для аксесуарів, Тримач пляшки, фіксувальні ремінці на педалях |
| Транспортувальні ролики | Да |
| Показання дисплея | загальний час тренування, пульс, температура, годинник, час на дистанції 500 м, кількість повторень за хвилину, загальна кількість повторень, відстань, витрачені калорії, зусилля, витрачене під час тренування |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Кількість програм | Немає |
| Рівні навантаження | 6 |
| Дисплей | Монохромний LCD |
| Живлення тренажера | Батарейки |
- Ціна: 27 800 ₴





