




Гребний тренажер повітряний Hop-Sport-070R
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Тренувальний комп'ютер
- Інтуїтивно зрозумілий у використанні, панель управління відображає наступні параметри:
- TIME - час тренування
- CAL- витрачені калорії
- SCAN - сканування всіх параметрів
- TOTAL - підсумки тренування
Основні характеристики товару:
- Призначення: для домашнього використання
- Система навантаження: повітряна
- Габарити: 77.5 х 64 х 198 см (В х Ш х Д)
- Габарити у складеному вигляді у вертикальному Положенні — 131,5 х 64 х 91 (В х Ш х Д)
- Розміри коробки — 104 х 88 х 28 см
- Вага системи маховика: 11 кг
- Вага тренажера: 31 кг
- Максимальна вага користувача: 130 кг
- Розміри сидіння: 25 х 36 см (Ш х Д)
- Розміри педалей: 13,5 х 29,5 см (Ш х Д)
- Довжина руху сидіння: 75 см
- Рекомендовано для росту 160-200 см
- 8-рівневе ручне регулювання навантаження
- Фіксувальні ремінці на педалях
- Ручки покриті неопреном
- Транспортні ролики
- Складана конструкція
- Гарантія: 24 місяці
- Показання комп'ютера: час тренування, кількість гребків, гребків за хвилину, калорії.





| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 31 кг |
| Вага маховика | 11 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість тренувальних програм | 1 - 9 |
| Кількість рівнів навантаження | 5 - 10 |
| Конструкція | Цілісна |
| Максимальна вага користувача | 130 кг |
| Призначення | Домашнє |
| Особливості | Транспортувальні ролики |
| Система навантаження | Аеродинамічна |
| Стан | Новий |
| Тип | Механічний |
| Тип кардіодатчику | Бездротовий |
| Функции компьютера | Витрата калорій, Частота пульсу, Час, Швидкість |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 77 см |
| Довжина | 198 см |
| Ширина | 64 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Гребний тренажер повітряний Hop-Sport-070R |
| Клас | Домашні |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 77.5x64x198 см |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Додаткові характеристики | Транспортувальні ролики, що фіксують ремінці на педалях |
| Транспортувальні ролики | Да |
| Показання дисплея | К-во гребків, гребків за хвилину, час, калорії |
| Вимірювач пульсу | Немає |
| Дисплей | Монохромний LCD |
- Ціна: 26 335 ₴





