




Велотренажер електромагнітний Hop-Sport-060H
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Багатофункціональний комп'ютер:
- Час (мін, сек)
- Швидкість
- Відстань
- Калорій
- Пульс
- Кількість профілів користувача: 3
- Вимірювання частоти серцевих скорочень під час фази відпочинку з оцінкою фізичної форми
- WATT програма
- Програма H.R.C
- Безперервне відтворення 8 функцій
- Ручна програма
- Цільова програма: орієнтована на час, відстань і калорії
- Програма контролю серцевого ритму: 1
- Програма навчання: 12
- Оцінка ефективності
- Фітнес-тест: 1
- Вимірювання жиру в організмі
Основні характеристики товару:
- Система навантаження: електромагнітна
- Вага системи маховика: 11 кг
- Габарити: 140 х 59 х 100 см (В х Ш х Д)
- Розміри коробки: 92 x 32 x 66 см
- Вага тренажера: 32,5 кг
- Максимальна вага користувача: 150 кг
- Під'єднання до мережі: 230 В, довжина кабелю 150 см
- Регулювання сидіння по вертикалі та горизонталі
- Відстань між сидінням і педалями: макс 90 см/хв 78 см
- Відстань між сидінням і кермовою колонкою: макс 47 см/хв 40 см
- Діаметр кермової колонки — 20 см
- Висота сидіння: 85 - 103 см, з кроком 3 см
- Розміри сидіння: 25 х 26 х 6 см (ШхГхТ)
- Регулювання кута нахилу керма
- 16 рівнів навантаження
- Ремінці для фіксації на педалях
- Ширина педалей: 12 см
- Датчики пульсу
- Транспортні ролики
- Гарантія: 24 місяці






| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Країна виробник | Німеччина |
| Призначення | Домашнє |
| Тип | Вертикальний |
| Система навантаження | Електромагнітна |
| Максимальна вага користувача | 150 кг |
| Вага маховика | 11 кг |
| Кількість рівнів навантаження | 11 - 25 |
| Кількість тренувальних програм | 10 - 25 |
| Тип кардіодатчику | Бездротовий |
| Функции компьютера | Час, Частота пульсу, Швидкість, Витрата калорій, Дистанція |
| Особливості | Ремінці на педалях, Регулювання сидіння за горизонталлю, Регулювання кута нахилу керма, Регулювання сидіння за вертикаллю, Транспортувальні ролики |
| Вага | 32 кг |
| Колір | Червоний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 100 см |
| Ширина | 59 см |
| Висота | 140 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Велотренажер електромагнітний Hop-Sport-060H |
| Клас | Домашні |
| Гарантія | 24 місяці |
| Конструкція | Вертикальні |
| Розміри | 140x59x100 см |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Транспортувальні ролики | Да |
| Показання дисплея | Час, швидкість, відстань, калорії, одометр, пульс, ватів-контроль |
| Вимірювач пульсу | Да |
| Регулювання | Сидіння по вертикалі, сидіння по горизонталі, кут нахилу керма |
| Рівні навантаження | 16 |
| Дисплей | Монохромний LCD |
- Ціна: 25 300 ₴





