-13%










Гібридний орбітрек/степер магнітний Besport-1104
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Дані тренувального комп'ютера:
- Відображає такі показники: час (TIME), відстань (DISTANCE), калорії (CALORIES), швидкість (SPEED), пульс (PULSE), загальна пройдена відстань (ODO).
- Функція SCAN (перемикання показаних даних)
- Монохромний LED-дисплей
Основні характеристики товару:
- Виробник: Besport
- Колір: чорно-жовтий
- Тип тренажера: магнітний
- Вага системи махового колеса: 5 кг
- Діаметр маховика: 24 см
- Q-фактор: 19 см
- Максимальне навантаження: 130 кг
- Вага тренажера: 34,4 кг
- Розміри: 99 x 59 x 156 см (Д/Ш/В)
- Розміри паковання: 93 x 37,5 x 65,5 см
- Регулювання навантаження: ручне, 8-рівневе
- Глибина (висота) кроку: 18 см
- Довжина кроку: 14 см
- Напрямна рейка: 39,5 см завдовжки/14 см завширшки
- Сенсорні датчики пульсу
- Хромований кривошип
- Підшипник: двосторонній
- Тримач для планшета
- Гальмівна система: зовнішня, магнітна
- Тримач пляшки на передній стійці
- Наявність транспортувальних роликів
- Компенсатори нерівності підлоги
- Призначення: для домашнього користування
- Живлення: батарейки 2 шт. різновиду — AA
- Наявність сертифікації: CE, ROHS
- Вага брутто (разом з пакованням): 38,4 кг
- Гарантія: 24 місяці



| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BeSport |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 35 кг |
| Кількість тренувальних програм | 1 - 9 |
| Кількість рівнів навантаження | 1 - 10 |
| Максимальна вага користувача | 130 кг |
| Призначення | Домашнє |
| Особливості | Транспортувальні ролики |
| Стан | Новий |
| Тип кардіодатчику | Бездротовий |
| Функции компьютера | Частота пульсу, Час, Швидкість, Дистанція, Витрата калорій |
| Колір | Жовтий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 156 см |
| Довжина | 99 см |
| Ширина | 59 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Гібридний орбітрек/степер магнітний Besport-1104 |
| Клас | Домашні |
| Максимальне навантаження | 130 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
| Конструкція | Вертикальні, передніприводні, Нескладні |
| Тип | Орбітрек/скреппер магнітний |
| Розміри | 102 см х 66 см х 157 см |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Транспортувальні ролики | Да |
| Показання дисплея | Час, швидкість, відстань, калорії, одометр, пульс |
| Вимірювач пульсу | Да |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Кількість програм | Немає |
| Рівні навантаження | 8 |
| Дисплей | LCD |
| Регулювання глибини кроку | Немає |
| Живлення тренажера | Батарейки |
| Вага маховика | 5 кг |
- Ціна: 20 800 ₴





