




Горизонтальний велотренажер магнітний Hop-Sport-035L Solo
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Тренувальний комп'ютер із підставкою для планшета:
- Тренувальний комп'ютер зображає швидкість, з якою ви рухаєтеся, відстань (що витікає та загальна), час тренування, кількість спалених калорій і пульс.
- Завдяки функції SCAN параметри зображуються циклічно — це дуже допомагає, тому що без зупинки водіння ви повністю контролюєте своє тренування.
- Крім того, вбудована підставка під планшет або телефон дає змогу дивитися фільми або слухати улюблену музику під час тренувань.
Основні характеристики товару:
- Призначення — для домашнього використання
- Система навантаження: магнітна
- Вага системи маховика: 10 кг
- Габарити: 111 х 55 х 130 см (В х Ш х Д)
- Вага тренажера: 32 кг
- Максимальна вага користувача: 135 кг
- Регулювання сідла — по горизонталі, діапазон 27 см, відстань від землі у верхньому положенні: 56 см, у нижньому положенні: 48 см.
- Відстань між сидінням і педалями — (приташуй педалі) макс. 92 см, хв 62 см
- Розміри сидіння — 35 см х 28 см
- Розміри спинки — 31 см х 35 см.
- 8-ступеневе ручне регулювання навантаження
- Довжина кроку — 34 см
- Регульоване кермо
- Педалі з фіксувальними ременями — 12 х 10 см
- Транспортні ролики
- Розміри коробки — 66 х 40 х 84 см (В х Ш х Д)
- Підставка під телефон/планшет
- Тримач пляшки
- Гарантія: 24 місяці
Показання комп'ютера: час тренування, пройдена дистанція, калорії, швидкість, пульс.







| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Країна виробник | Німеччина |
| Призначення | Домашнє |
| Тип | Горизонтальний |
| Система навантаження | Магнітна |
| Максимальна вага користувача | 135 кг |
| Вага маховика | 10 кг |
| Кількість рівнів навантаження | 11 - 25 |
| Кількість тренувальних програм | 10 - 25 |
| Тип кардіодатчику | Бездротовий |
| Функции компьютера | Час, Частота пульсу, Швидкість, Витрата калорій, Дистанція |
| Особливості | Компенсатори нерівності підлоги, Ремінці на педалях, Регулювання сидіння за горизонталлю, Регулювання кута нахилу керма, Регулювання сидіння за вертикаллю, Транспортувальні ролики |
| Вага | 32 кг |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 130 см |
| Ширина | 55 см |
| Висота | 111 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Горизонтальний велотренажер магнітний Hop-Sport-035L Solo |
| Клас | Домашні |
| Гарантія | 24 місяці |
| Конструкція | Горизонтальні |
| Розміри | 11x55x130 см |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Транспортувальні ролики | Да |
| Показання дисплея | Швидкість, час, дистанція, калорії, пульс |
| Вимірювач пульсу | Да |
| Регулювання | Сидіння |
| Рівні навантаження | 8 |
| Дисплей | Монохромний LCD |
- Ціна: 22 655 ₴





