




Велотренажер магнітний Hop-Sport-015H Vox
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Багатофункціональний комп'ютер
- Вбудований комп'ютер показує швидкість, відстань, яку ви подолали, загальну відстань, час тренування, спалені калорії та частоту серцевих скорочень.
- Функція SCAN дає змогу переглядати окремі значення з інтервалами.
- Крім того, завдяки тримачу планшета або телефона, під час тренувань ви можете подивитися фільм або послухати улюблену музику.
Основні характеристики товару:
- Система навантаження: магнітна
- Рівне навантаження: 8
- Вага транажера: 16 кг
- Вага системи маховика: 5 кг
- Максимальна вага користувача: 120 кг
- Вимірювання пульсу: сенсорні датчики
- Регулювання сидіння: за вертикаллю
- Відстань до педалі (у нижньому положенні): - сидіння (мін./ макс.): 54-75 см
- Відстань до педалі (в крайньому верхньому положенні): - сидіння (мін./ макс.): 26-46 см
- Педалі з фіксувальними ременями
- Розміри в зібраному вигляді: 83 х 44 х 111 см (ДхШхВ)
- Розмір сидіння: 26 см х 24,5 см
- Тримач для мобільного пристрою
Показники комп'ютера: час тренування, відстань, спалені калорії, швидкість, вимірювання пульсу, СКАН.






| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Країна виробник | Німеччина |
| Призначення | Домашнє |
| Тип | Вертикальний |
| Система навантаження | Магнітна |
| Максимальна вага користувача | 120 кг |
| Вага маховика | 5 кг |
| Кількість рівнів навантаження | 1 - 10 |
| Кількість тренувальних програм | 1 - 9 |
| Тип кардіодатчику | Бездротовий |
| Функции компьютера | Час, Частота пульсу, Швидкість, Витрата калорій, Дистанція |
| Особливості | Ремінці на педалях, Регулювання кута нахилу керма, Регулювання сидіння за вертикаллю |
| Вага | 16 кг |
| Колір | Зелений |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 83 см |
| Ширина | 44 см |
| Висота | 111 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Велотренажер магнітний Hop-Sport-015H Vox |
| Клас | Домашні |
| Гарантія | 24 місяці |
| Конструкція | Вертикальні |
| Розміри | 111x44x83 см |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Показання дисплея | Швидкість, час, дистанція, калорії, пульс |
| Вимірювач пульсу | Да |
| Регулювання | Сидіння по вертикалі |
| Рівні навантаження | 8 |
| Дисплей | Монохромний LCD |
- Ціна: 10 580 ₴





